حسین مسرّت

[این متن جایی درج نشد]

دیر زمانی بود در اندیشه بودم که چرا شهر یزد با این پیشینۀ غنی فرهنگی و تاریخی دارای رومه ای کارآمد و پرمحتوی نیست و همیشه این فکر، خار خار وجودم را در برگرفته بود  تا اینکه در سال گذشته(1377) ، پس از آنکه از سوی صاحب امتیاز و مدیر مسئول رومۀ آفتاب یزد ، سردبیری رومه به این جانب پیشنهاد شد ، علی رغم میل باطنی و با توجّه به اینکه هیچ گاه رومه نگار نبودم ، از سر وظیفه و ادای دین آن را پذیرفتم؛ پس ، دست به کار شده و با م تنی چند از اصحاب قلم یزد ، شورای نویسندگانی تشکیل داده و با عنایت و هدایت آنان ، قلمن و نوقلمان را به همکاری دعوت کردم و همیشه در پی اثبات این نکته بودم که شهر یزد ، کویر طبیعت است ، امّا کویر اهل اندیشه و قلم و ذوق و هنر نیست و خوشبختانه پس ازاندک مدّتی با نویسندگان خوبی آشنا شده و از آن ها مقالات ارزنده ای را به چاپ رساندم .

در آغاز سال جاری موضوع انتخاب سردبیر جدید را با توجّه به پایان یافتن وظیفۀ خود که همان راه اندازی نشریّه ای پربار و کارآمد بود  با مدیر مسئول درمیان نهادم  و ایشان نیز علی رغم میل باطنی خود پیشنهاد حقیر را پذیرفتند .

اکنون خرسندم که باز به عرصۀ پژوهش و تحقیق که همان آرزوی قلبی ام بود ، بر می گردم  و شادمانم که در این مدّت کوتاه که با دشواری ها و سختی هایی همراه بود ، عرصه های جدیدی را برای نویسندگان یزدی گشودم . در پایان توفیق همگان را از درگاه ایزد یگانه خواستارم .

اردی بهشت 1378

رومه ,مدیر مسئول منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فدک بوک معرفی انواع لباس نوزادی، دخترانه، پسرانه آقای مسافر پوشان تنهاییم را با تو قسمت می کنم... پایتخت بازی | متفاوت ترین بازی ها در متفاوت ترین سایت طاقت بیار